PRALİN ve SOSLAR

"Akışkan Kıvamlı Çözüm Ortağınız"

Waffle , donut ve dolgulu kurabiye üreticileri başta olmak üzere tüm tatlı sektöründeki üreticilerin ihtiyacına yönelik bir ürün olan “pralin” hamur İşleriniz ile ahenk oluşturur. Çeşidine göre farklı oranlarda kakao ve fındık içeren bu ürün; ısıya dayanıklı olan "yanmaz" çeşidi sayesinde fırın içi ihtiyaçlarınıza da tam çözüm oluşturmaktadır.
Yanmaz pralin; kurabiye içi kullanımlarınızda ürünün içinden akmaz, katılaşmaz veya karışmaz. Formunu ve yapısını muhafaza eder.
(Tabloyu görüntülemek için tıklayıp, büyütünüz.)

Waffle Sos

Bir waffle üreticisinin standart olarak ihtiyaç duyabileceği bütün sürülebilir sıvı çikolatalar ve aromalı çeşitleri (kivi-muz-frambuaz-portakal-limon) mevcuttur. Bunlara artı olarak bize özel çeşitlerimiz de bulunmaktadır. “Karamel WaffleSos” en çok tercih edilen özel ürünümüzdür. "Sıvı Çikolata" sayfamızdaki tüm ürünlerin ambalaj şekli 10kg /20kg kova halinde aşağıdaki gibidir.

Wafer (Gofret) Sos

Gofret üreticilerinin portföyünü çeşitlendirmek ve gofretlerini daha lezzetli hale getirmek adına yaptığı en temel işlem; gofret katları arasına lezzetli dolgu kullanmak ve/veya gofretin dışını kıtır-çıtır keyifli bir lezzet ile kaplamaktır. Bu işlemleri yapabilmek için sahip olduğunuz kaplama veya dolgu makinesinin çalışma prensibine uygun ürün kullanılmalıdır aksi takdirde ya katılaşır, akmaz ya da fazla sıvı kalıp durması gereken yerde durmaz. En iyi sonuçları alabilmenin tek yolu en doğru ürünü kullanmaktır.

Dondurma Sosu

Dondurmanın soğuk dış yüzeyine değmesi ile katılaşması bir olan bu ürün; anında kıtırlaşan yapısı ve piyasadaki muadil ürünlere göre daha az miktar ile daha fazla dondurma kaplayabilme yeteneği nedeni ile üreticilerin başlıca tercih sebebidir.
Menü