Sık Sorulan Sorular

-Her gün çikolata yiyor musunuz ?

+Evet, her alınan, üretilen parti bizim kalite standartlarımızdan geçmeden size gelemez. Bir sorun olması durumunda buna fabrika içerisinde, üretim aşamasında müdahil olunur.

-Madlen/ Bonibon veya spesiyal çikolata yapıyor musunuz?

+Hayır, maalesef bu ürün gamında veya spesyal çikolata adı verilen trüff veya el emeği ile yapılan perakende ürünler üretmiyoruz. “Çikolata Fabrikası” olarak endüstriyel pastacılık ürünlerinden yüksek tonajlarda üretim yapıyoruz. El emeği ürünleri işin ehli pastane ustalarına bırakıyoruz.

-Yerinizi ziyaret edebilir miyim?

+Kapımız ; Pazartesi- Cuma hafta içi her gün saat 10 :00 -18-00 arası herkese açıktır. Önceden randevu alınması, yetkili birimin şirkette bulunması ve yardımcı olabilmesi açısından önemle rica olunur. Fakat bu zaman aralığında her zaman karşınızda yönetimden bir muhatap bulabilirsiniz. İletişim sekmesindeki Google Harita’dan veya Tem Sultanbeyli gişesinden çıkıp Battalgazi Mah. tabelasını takip ederek fabrikamızın bulunduğu AYTOP ‘ a varabilirsiniz.

-Özel reçetelerde yardımcı olabilir misiniz?

+Evet , isteğiniz doğrultusunda firmaya özel reçetede üretimler, işbirlikleri mevcuttur.

-Kendi markamız adına üretim yaptırabilmemiz (Private Label) mümkün müdür?

+Evet, şartlarda anlaşıp sözleşme imzalanması doğrultusunda markanız adına üretim yapabilmekteyiz. İsteğiniz doğrultusunda markanız adına etiket ve ambalaj çalışmamız da mevcuttur.

Menü