DEKORASYON

"Pastalarınıza artı değer katacak çikolatadan imal mamüller"

Pastacılık sektöründe dekorasyon ürünleri genellikle kokolin tercih edilmektedir, isteğiniz doğrultusunda bütün ürünlerin kuvertür ve kuveraj çeşidi mevcuttur. Dekorasyon ürünlerimizin tamamı, artı işlemden geçerek parlatılmaktadır. Bu işlem sayesinde; dış yüzeyde hem ışıl ışıl bir görüntü sağlanmakta, hem de ürünlerin siz kullanana kadar deforme olmaması mümkün kılınmaktadır. Firmamız; yüksek kapasiteli üretim imkanı ile ihtiyaçlarınıza en hızlı cevabı sunar.

                                                          Flexi

Tek bir ürün ile portföyünüzü genişletebilmek; pastalarınızın hem daha albenili gözükmesini hem yumuşak pasta kreması ile birlikte yenirken kıtır çikolata yapısı ile daha lezzetli algılanmasını sağlamak mümkün –dünyada bir ilk; muntazam kare-dikdörtgen çikolatadan imal ve dilediğiniz renkte.

Damla Çikolata

Kek ve kurabiyelerin üzerinde dekoratif amaçla kullanılan bu damla şeklindeki ürünler fırınlanma sonucu yağını bırakmaz, şeklini korur. Piyasa muadillerine göre daha küçük boyutta olması ve damlama yöntemi ile üretilmesi nedeni ile kurabiye üzerinde daha estetik durur.

Vermicelli

Vermicelli; kelime anlamı ile tel şehriye demek olsa da bu şekle sahip çikolatada da bu tanım evrenselleşmiştir. Çubuk çikolata olarak tanımlanabilen bu ürün yine pasta üstü süsleme ve pasta kenarı sıvama kullanılabildiği gibi; ufak-hafif boyutu ve estetik görünümü sebebi ile çok daha küçük tatlılarda veya dondurma üstü süslemelerde de kullanılabilmektedir.

Kırıntı Çikolata

Pastalar yapıldıktan sonra eğer süslenmezse sade ve gösterişsiz durmakta fakat asıl önemlisi krema tadı olması gerekenden fazla hissedilmektedir. Kırıntı ürüneri; doğal biçimli taş şeklinde ve yine de her biri birbirinden farklı şekillerde 2-4mm aralığında büyüklüğe ve ışıltılı parlaklığa sahiptir.

Menü