Çiko Erişte / Çiko Parça

"Blok Çikolata'dan ihtiyacınıza göre seçtiğiniz ürünün (Kuvertür/ Konfiseri/ Kuveraj) seçtiğiniz çeşidinden(Bitter/Sütlü/Fildişi) üretilmektedir."

Çiko Erişte; Erişte şeklinde olan bu parça çikolatalar parlatılmaz. Hamur işlerinizin içine kullanım veya eritmek için tercih edilir. İhtiyacınıza göre seçtiğiniz blok çikolatadan üretilir. Yüksek üretilebilme kapasitesine sahiptir. Kruvasan içi kullanıma uygundur. 1 kg poşet ambalaj veya 20 kg dökme olarak sunulmaktadır.

Parça çikolata; hem ürün içerisine lezzet arttırma amaçlı hem de dış yüzeyinde görsel dekorasyon + lezzet amaçlı kullanılmaktadır.

PARÇA ÇİKOLATA; Hem hamur işlerindeki kullanımı, hem eritme kolaylığı bakımından tercih edilmektedir. Dekorasyon alanı için parlatılmış, eritme alanı için mat hali mevcuttur. Renki çakıltaşı draje yapımında veya draje olarak da kullanılmaktadır. İstenilen milim aralığı boyutunda, kullanım alanınıza göre seçeceğiniz blok çikolatadan kırılmakta ve  1kg poşet ambalaj veya 20 kg dökme koli olarak sunulmaktadır.

Menü